Share
Kaip atrodė Amazon.com ofisas 1999 metais?
(Taip atrodė Amazon.com biuras 1999 metais. Tuojau paaiškinsiu, kodėl pradedu nuo to...)

  1. Jeff Bezos, vyrukas viršuje, yra mokslininkas. Nes jis vadovaujasi 10 tūkstančių EKSPERIMENTŲ taisykle. Manau tau nė nereikia priminti, kad filosofai ir kiti mokslininkai, net krikščionys (kurie įprastai, juk, laikomi senais pirdžiais), irgi ragina atlikti eksperimentus. Aš svajoju įtraukti šią taisyklę į savo gyvenimą.
  2. Kas? Turbūt galime sakyti, kad tie, kurie žino viską - žino (ir šiandien sužinos) mažai. Ar pameni praeitos savaitės laišką? Viskas prasideda nuo tavęs. () O tai, kas neprasideda (tarkim), vis tiek priklauso nuo tavo reakcijos - palaikymo, nepalaikymo, ignoravimo.
  3. Kodėl? ...Išvis kažką daryti? Nedaryti - nereiškia kažko blogo. Rimtai, su tavimi viskas gerai.
  4. Kaip? Tikslas (kodėl) pateisina priemones. Ne atvirkščiai, juk? Bet tuomet, kaip ruošiesi pasiekti tikslus? Gali sukurti kažką unikaliai naudingo... Arba pradėti verslą iki nulio... Ką rinksies? Kokia tavo asmeninė filosofija?

    (Beje, ar būtų įdomu, jei parašyčiau straipsnį apie asmeninės filosofijos sukūrimą ir pasidalinčiau, kokia gi mano trijų taisyklių filosofija?)
  5. Kada? Visgi, jei nebus aiškios datos, ar tikrai tavo darbai bus produktyvūs? Tiesa, ne visi tikslai privalo turėti aiškią datą.
  6. Kur? Esi čia? Ar kažkur svajonėse apie praeitį, ateitį, alternatyvią dabartį..? Taip, sunku niekados nenuklysti... Bet gal verta pabandyti?
  7. Kiek? Yra gana? Pirkinių, pinigų, ar galiausiai - žinių?

Sausainį valgantis,
Danielius

parama=gėris

Visų pirma – ačiū! Be tavęs mano kūryba būtų bevertė, nes rašytojas be skaitytojo nėra rašytojas. Jei nori man padėti sukurti daugiau straipsnių, įrankių bei technikų... Turi galimybę! :) Ir dar gausi dovanų: kiekvienas, paaukojęs bent 7,50 €, gaus mano knygos "Tinginio manifestas" audio įrašą ir daug apsikabinimų! ❤

banko pavedimu

Paaukok bankiniu pavedimu arba kitokiu Lietuvoje įprastu būdu:
 

paypal

Arba dviem paspaudimais per Paypal sistemą:
Paremti dabar   Paremti dabar


P.S. Nenoriu siųsti neprašytų laiškų, taigi jų gali atsisakyti.

Debesyla, Danielius Goriunovas, Kaunas, Lithuania